Магазин пр. Перемоги, 18+38 (050) 415-15-27
----
Вайбер підтримка-
Телеграмм підтримка@BigBizon
Чоловіки
Жінки
Туризм

Набір для виживання із туристического спорядження. Топ-10 необхідних речей

Категорії

В умовах загрози, що наближається, має сенс підготуватися до найгіршого – нападу Росії. Це спорядження для туризму може бути корисним прі підготовці набору виживання в умовах відключення електропостачання, газу та води. Не є секретом, що всі туристичні речі виготовляються з міцних технологічних матеріалів або навпаки компактних та надлегких. 

Список я склав на основі реальних продажів – що зараз люди купують в магазинах. Ви повинні бути готовими до евакуації  – всі речі спакуйте в великий рюкзак або сумку. Отже, який інвентар потрібен для, того, щоб вижити в умовах зомбі-апокаліпсиса?

 

  1. Сушена або сублімована їжа. Термін зберігання 2 роки, у бренда Їдло - 3 роки. Якщо не знадобиться ви завжди можете використати її пізніше в поході або мандрівці.  Сублімована їжа має строк зберігання 5 або 10 років, вона смачніша за сушену, але дорожча. Також можна брати готову їжу в спец-пакетах, строк придатності 2 роки.
  2. Газовий пальник або/та пічка-щєпочніца. Рекомендую брати або плитку або пальник зі шлангом, що може тримати посуд збільшеного розміру. Або можна придбати плитку додому та компактний пальник без шлангу, який можна взяти з собою в рюкзак. До пальника необхідно додати великий запас балонів. Розрахунок при розігріві води на  сушену їжу та чай – 50-60 г газу на 1-ну людину на  добу. Непоганим варіантом також буде тренд останніх років – туристична пічка-щєпочніца з турбо-вентилятором. Пічка має високий ККД, працює на всьому, що горить – шматочки дерева, веточки, картон, папір. Допоможе приготувати їжу, коли немає газу. Завдяки вентилятору та конструкції може працювати навіть на сирому паливі.
  3. Полегшена туристична каструля та, можливо, сковорідка. Весь посуд має складні ручки та зменьшену вагу у порівнянні до звичайного домашнього посуду. Можуть бути компактно спаковані
  4. Ємності для води.  Питні пляшки з твердого тритану та складні каністри на 10-20 літрів.
  5. Топор, ніж, пила, мультитул. Думаю коментувати немає сенсу. Ми пропонуємо добротний китайський бренд ножів Ganzo – це недорогі складні якісні ножі з с твердою сталлю. Безумовно це є народні ножі. Пилки є ручні, складні та пилки-струни.
  6. Чоловіча та жіноча термобілизна, чоловічі та жіночі шерстяні носки. Якісний комплект термобілизни – це можливість зігрітися, коли немає опалення. Можна використати пізніше в походах. Я рекомендую або шерстяне або за метеріалу Polartec Power Sretch. Шерстянs туристичні шкарпетки –  і ноги зігріють і не збережуть від мозолей при довгих переходах.
  7. Полегшений пуховий спальний мішок - невеликий, легесенький, добре тримає тепло. При вазі біля 800 г дозволяє ночувати при комфорт температурі -8C. Цього буде достатньо для наших кліматичних умов
  8. Великий туристичний рюкзак об'ємом літрів на 80. В ньому можна все це перевозити або переносити. Також рекомендую сумки с плечевыми лямками-ручками, які можна сховати. Сумки зручно переносити на невеликі відстані або перевозити в автівці
  9. Налобний ліхтарик. Краще взяти з великою яскравістю, 400-700 люменів. Лихтар такої високої яскравості це теж зброя у боротьбі з можливими мародерами
  10. Туристический термос великого літражу. Готуєте чай на пальнику, заливаете в термос, чай довго залишається гарячим. Термос потім стане у нагоді

Екстрений комплект також можна доповнити легкою чоловічою та жіночою пуховою курткою, наметом, самонадувним каріматом та сонячною батареєю, аптечкою, компасом.

Це неповний список, але я впевнений – ці речі не будуть зайвими в умовах загрози війни. Вибір за вами, але підготуватися до можливих подій краще вже зараз.

( 6 )
Коментарі
Горян
30.03.2023, 13:13
Від себе додам те, що мені з досвіду знадобилося для виживання.
3хв без повітря. Шарф чи баф на лице під час сну, щоб затримувалось та прогрівалось холодне повітря, яке може призвести до переохолодження органів дихання, а в наслідок до простуди.
3год. Без укриття. Плащ-дощовик завжди треба залишатися сухим. Крім того щодня дотримуватись гігієни. Взимку можна навіть в одязі протерти потні місця вологою тряпкою. Попрілості викликають подразнення і внаслідок протирається шкіра і пропадає можливість нормально рухатись.
Космічне одіяло мінімум який допоможе затримати тепло тіла та зігрітись вночі.
3 дні без води. Керамічний фільтр для води, найкращий варіант. Але в крайньому випадку можна грубо профільтрувати воду через тканину та прокип'ятити.
3 тижні без їжі. Вся рослинність яку можна з'їсти дасть 15% поживності, що не достатньо, але дасть можливість вижити. Доведеться готувати та їсти равликів, черв'яків та яйця комах. 80% поживи можна отримати з рибалки. Ніяких вудочочок, тільки Сітка чи дорожка для ловлі риби. Береженого Бог Береже. Надіюсь хтось візьме на замітку.
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*